Селфи беџ

bedz mali

Локација школе

Такмичења
3. олимпијада 3.6.2016. Штампа Ел. пошта

Данас је у  хали Основне школе „Прељина“, одржана 3. Дечја олипијада за ученике од првог до четвртог разреда.

225 226 227  

Последње ажурирано понедељак, 06 јун 2016 09:12
Опширније...
 
Фестивал маске 2016. Штампа Ел. пошта
На 22. фестивалу маски у организацији КУД ``Абрашевић`` наша ученица, Магдалена Мијаиловић, је освојила прво место у категорији Петлићи за маску `БЕЛА РАДА``.
                 55 57 56
ЧЕСТИТАМОООО!!!
Последње ажурирано среда, 16 март 2016 20:48
 
ФЕСТИВАЛ МАСКЕ 2015. Штампа Ел. пошта

Фестивал маски Моравичког и Златиборског округа 

поводом покладне  беле недеље у организацији 

КУД ``АБРАШЕВИЋ`` Чачак 

Ученица Мијаиловић Магдалена I/1 за маску 

ИНДИЈАНКА,  освојила је 3.место стручног жирија.

    3 2 1

    Све честитке  за нашу ИНДИЈАНКУ...

Последње ажурирано субота, 28 март 2015 11:52
 
2. ДЕЧИЈА ОЛИМПИЈАДА 2015. Штампа Ел. пошта

Данас је у Основној школи  „Прељина“, уз  присуство великог броја родитеља, гостију и пријатеља школе одржана је 2. Дечија олимпијада. Уз велику подршку и бурно навијање са трибина такмичили су се ученици млађих разреда, заједно са другарима из Ракове и Прислонице. У играма спретности, брзине и упорности такмичило се шест екипа.

201 200 202

Последње ажурирано четвртак, 26 фебруар 2015 22:08
Опширније...
 
Математика 2015. Штампа Ел. пошта

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

УЧЕНИКА  ТРЕЋЕГ И ЧЕТВРТОГ РАЗРЕДА 

  ШКОЛСКА: 2014/ 2015. година 

број

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

РАЗРЕД

ОСВОЈЕНИ

БОДОВИ

1.

Цвркота Андријана

III1

55

2.

Павловић Сара

III1

55

3.

Божић Марија

III2

55

4.

Рајовић Марта

III2

45

5.

Безаревић Катарина

III1

40

6.

Топаловић Софија

III1

35

7.

Сандо Анастасија

III2

35

8.

Живковић Јана

III2

35

9.

Симовић Невена

III2

30

10.

Јовановић Лазар

III1

30

11.

Комадинић Данило

III1

25

12.

Томић Марија

III1

20

13.

Ђедовић Кристијан

III1

15

14.

Ракићевић Нађа

III1

15

15.

Крупеж Нина

III1

10

16.

Обућина Анастасија

III2

10

17.

Илић Магдалена

IV1

100

18.

Бојовић  Ања

IV1

85

19.

Гачевић Николина

IV2

80

20.

Шкипић Симона

IV1

65

21.

Нишавић Андреа

IV2

60

22.

Поповић Михаило

IV1

60

23.

Мијаиловић Кристијан

IV2

40

24.

Крупеж Александра

IV2

40

У Прељини: 31. 1. 2015. године
Последње ажурирано субота, 31 јануар 2015 17:40
 
« ПочетакПретходна123СледећаКрај »

Страна 2 од 3

Календар рада

OSNOVNE

Култура Чачак

Банер


Ко је на мрежи?

Имамо 17 гостију на мрежи

Покреће Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.